XXII. Pracovní setkání fyzikálních chemiků a elektrochemiků

Dovolujeme si Vás pozvat na již 22. ročník Pracovního setkání biofyzikálních chemiků a elektrochemiků (XXII. Workshop of Biophysical Chemists and Electrochemists), které se uskuteční dne 29. června 2022 v prostorách Masarykovy univerzity v Univerzitním kampusu v Brně-Bohunicích (budova B11, místnost 205).

30. 3. 2022

Letošní ročník konference bude tematicky věnován aplikaci biofyzikální chemie a elektrochemie v bio-a nanosystémech.

Jednacím jazykem konference bude angličtina.

I letos bude konference rozdělena do přednáškové části, posterové sekce a sekce mladých, v níž mohou studenti v rámci soutěže prezentovat svoje výsledky.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny i finanční odměna. Během konference bude udělena Cena Emila Palečka (pro nadané studenty v oboru Bioelektrochemie) za nejlepší prezentovanou práci v oblasti Bioelektrochemie.

Více informací o konferenci naleznete na webových stránkách https://www.sci.muni.cz/labifel/cs/PS_2022.