Pravidla studentské konference XD107

 

Podzimní semestr 2018

Program konference

Nejlepší poster - hlasování poroty

Václav Němec

Pawel Marcin Szczepanik, Vojtěch Kundrát       

Nejlepší poster - hlasování studentů

Júlia Lačná

Julián Vázquez, Petra Fišerová/Simona Jílková                         

 

Jarní semestr 2018

 

Program konference a seznam posterů

Nejlepší přednáška - hlasování poroty

Petra Babková

  Markéta Kandrnálová / Jakub Urík        

Nejlepší přednáška - hlasování studentů

Jakub Urík                                                          

  Petra Babková / Markéta Kandrnálová

Nejlepší poster - hlasování poroty

Vojtěch Kundrát

 Martina Komendová / Marek Šudoma, Simona Jílková, Eva Pospíšilová

Nejlepší poster - hlasování studentů

Martina Komendová

  Simona Jílková, Vojtěch Kundrát                            

 

 

Podzimní semestr 2017

Program konference a seznam posterů

Nejlepší přednáška - hlasování poroty

Vít Vykoukal

Nejlepší poster - hlasování poroty

Martin Sojka

  Adam Pruška

  Michaela Tvrdoňová, Kristýna Kroupová, Pavol Ďurč, Vojtěch Ledvina

Nejlepší poster - hlasování studentů

Vojtěch Ledvina

  Martin Sojka, Adam Pruška, Pavol Ďurč

  Petra Babková, Kristýna Kroupová, František Zelenka

 

Jarní semestr 2017

Program konference a seznam posterů

Nejlepší přednáška - hlasování poroty

Lucie Ludvíková

  Iaroslav Doroshenko / Jiří Kalina, Michal Greguš          

Nejlepší přednáška - hlasování studentů

Lucie Ludvíková                                                          

  Jiří Kalina, Michal Greguš

Nejlepší poster - hlasování poroty

Martin Kejík

  Tomáš Lízal / Prashant Khirsariya, Petra Babková

Nejlepší poster - hlasování studentů

Zuzana Bílková

  Markéta Machálková, Tomáš Lízal / Alena Otoupalíková                            

 

 

Podzimní semestr 2016

Program konference

Seznam posterů

Nejlepší přednáška - hlasování poroty

Ondřej Hylse

  Eliška Čechová, Miroslav Brumovský

Nejlepší přednáška - hlasování studentů

Eliška Čechová, Miroslav Brumovský

  Ondřej Hylse, Kateřina Coufalíková, Jan Podhorský                                

Nejlepší poster - hlasování poroty

Martin Sojka

  Václav Němec, Pavol Durč, Libor Jaša, Vít Vykoukal

Nejlepší poster - hlasování studentů

Pavol Durč

  Vít Vykoukal, Eva Pospíšilová

 

Jarní semestr 2016

Program konference

Seznam posterů a přednášek

Nejlepší přednáška - hlasování poroty

Lukáš Ustrnul                                                                

Nejlepší přednáška - hlasování studentů

Lukáš Ustrnul

Nejlepší poster - hlasování poroty

Vít Vykoukal

Nejlepší poster - hlasování studentů

Marek Martínek