Pracovní setkání biofyzikálních chemiků a elektrochemiků

Laboratoř biofyzikální chemie a elektrochemie každoročně pořádá konferenci Pracovní setkání biofyzikálních chemiků a elektrochemiků (Workshop of Biophysical Chemists and Electrochemists), kde kromě pozvaných přednášek významných vědců prezentují své výsledky mladí a nadaní studenti z řad nejen magisterského a doktorského studia, ale i z bakalářského studia. Pro výherce jsou připraveny hodnotné ceny, ale i finanční odměna. Od roku 2019 se při příležitosti Pracovního setkání uděluje nadaným studentům Cena Emila Palečka za nejlepší prezentovaný příspěvek v oboru Bioelektrochemie. Finančně se na této ceně podílí Biofyzikální ústav AV ČR, v.v.i. v Brně.

26. 10. 2022 Aktualita