Výsledky 25. ročníku soutěže "O cenu Karla Štulíka"

Dne 9. února 2022 se uskutečnil pod organizací Mendelovy univerzity v Brně 25. ročník soutěže "O cenu Karla Štulíka" za nejlepší práci v oboru analytické chemie pro studenty bakalářského a magisterského studia.

11. 2. 2022 Aktualita

Dne 9. února 2022 se uskutečnil pod organizací Mendelovy univerzity v Brně 25. ročník soutěže "O cenu Karla Štulíka" za nejlepší práci v oboru analytické chemie pro studenty bakalářského a magisterského studia. V soutěži získala Bc. Eliška Macháčová 1. místo za práci s názvem "Detekce proteinových biomarkerů pomocí lateral flow testů s foton-upkonverzními nanočásticemi" a 2. místo Bc. Monika Koktavá s prací "Analýza lipidů pomocí MOLI MS v kombinaci s off-line ozonizací". Zvláštní cenu poroty pak získala Bc. Kateřina Hrůzová za příspěvěk s názvem "Nové možnosti dvourozměrné kapalinové chromatografie". Srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.